Od kwietnia 2012 roku zakres działalności został rozszerzony o własną produkcję stolarki okiennej i drzwiowej z PCW. Nasze produkty wykonane są na bazie:

    -  wiodącego w Polsce systemu Aluplast,

    - okuć obwiedniowych niemieckiej

       firmy Siegenia Aubi, 

    -  szyb zespolonych koncernu Pilkington.

Klientom decydującym się na naszą ofertę gwarantujemy produkt najwyższej jakości, kompleksową i profesjonalną obsługę, a także montaż wykonany przez doświadczone grupy montażowe.   

Na produkowaną stolarkę PCW udzielamy 5-letniej gwarancji. Jest to możliwe dzięki bardzo dokładnej kontroli jakości, prowadzonej z najwyższą starannością od chwili przygotowania oferty po produkt finalny.

Nasze produkty spełniają najbardziej surowe normy izolacyjności termicznej i akustycznej , dzięki zastosowaniu profili w systemie wielokomorowym, oraz szyb o niskim współczynniku przenikania ciepła  ,,U” oraz wysokim współczynniku dźwiękochłonności ,,Rw”.

Okna PCV produkujemy w szerokiej gamie kolorystycznej którą można obejrzeć w zakładce kolorystyka.

Ważnym elementem okna jest szyba. Naszym klientom proponujemy szeroki wybór przeszkleń - od standardowych bezbarwnych poprzez szyby dekoracyjne, antywłamaniowe i akustyczne. 

Aby zapewnić odpowiednie natężenie przepływu powietrza istnieje możliwość  zamontowania nawiewników ciśnieniowych lub higrosterowanych, które dzięki specjalnym czujnikom automatycznie regulują poziom wilgotności, tym samym zapewniając komfort przebywania w pomieszczeniu.  

Jako uzupełnienie oferty okien PCV proponujemy również parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne, a także rolety. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ….